Variklio diržo keitimas

Laiku atliktas automobilio variklio diržo keitimas išsaugo krūvą šlamančių.

automobilių remontas

Kiekvienas žino, jog padangų, tepalų, alyvos ar kuro filtrų keitimas turėtų būti reguliarus, norint, kad automobilis tarnautų ilgai, saugiai ir būtų komfortabilus. Vis dėlto variklio diržo keitimas dažnai lieka užmirštas, o tai neabejotinai gali sukelti papildomų nemalonumų. Prie periodinių pakeitimų sąrašo įsirašykite ir šį, o mes paaiškinsime kodėl.

Kaip suprasti, jog atėjo metas diržo keitimui?

Dažnai gamintojas pateikia rekomendacijas, susijusias su pagrindinio diržo keitimo intervalu. Įprastai jis svyruoja tarp 50 ir 100 tūkstančių kilometrų. Vis dėlto rekomenduojamais skaičiais nevertėtų aklai pasikliauti, kadangi variklio diržo keitimas priklauso ir nuo to, kaip ir kur važinėjate. Jei, pavyzdžiui, dažniau važinėjate už miesto, gali būti, jog diržas jums tarnaus ilgiau. Tuo tarpu, jei kamščiai mieste – kasdienybė, diržas dyla daug greičiau ir jį keisti gali prireikti anksčiau nei norėtųsi.
Variklio diržo keitimas dažnai gali pasirodyti skausminga finansiškai. Vis tik mūsų autoserviso specialistai ragina šiuo atveju į kainą žiūrėti kitu kampu – jei nuspręstumėte diržo nekeisti tol, kol jis nenutrūks, greičiausiai automobilio taisymo išlaidos bus ženkliai didesnės nei būtų kainavęs variklio diržo keitimas.

Jei variklio diržo keitimas atliktas nekokybiškai

Variklio diržo keitimas reikalauja kruopštumo, tad neatiduokite jo keisti pirmam kelyje pasitaikiusiam autoservisui. Jei po pakeitimo pastebėsite, jog išaugo automobilio kuro sąnaudos, mašina sunkiau juda iš vietos, jaučiama stipresnė vibracija nei įprastai ar sumažėjusi galia, galite įtarti, jog variklio diržo keitimo paslauga jums buvo atlikta nekokybiškai.

Važiuoklės remontas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Ar žinojote, kad be vieno diržo automobilis nejuda iš vietos. Laiku jį pakeitus išsaugote variklį nuo subyrėjimo.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!