Variklio alyvos ir tepalų keitimas

Kur Šiauliuose atliekamas greitai  variklio alyvos ir tepalų keitimas?

Variklio alyvos keitimas

Vienas iš procesų, kuris autoservise turėtų būti atliekamas periodiškai, – variklio alyvos ir tepalų keitimas, užtikrinantis komfortabilų ir saugų tolimesnį automobilio naudojimą. Uždelsus ir laiku nepasirūpinus, gali atsirasti techniniai gedimai: sugesti turbina, pradėti kalti variklio kompensatoriai arba paprasčiausiai sutrikti mašinos užvedimo procesas.

Kaip suprasti, jog metas keisti

Variklio alyvos ir tepalų keitimas rekomenduojamas kas 10 000 tūkstančių kilometrų, alyva – kas 10 000 – 30 000 tūkstančių kilometrų. Jei nevažinėjate ypatingai daug, tuomet vertėtų orientuotis ir numatyti keitimą kartą per metus, norint neabejoti, jog jūsų automobilis ir toliau tarnaus kokybiškai.
Įsigijus naują automobilį, rekomenduojama neabejoti ir būtinai pasikeisti tiek alyvą, tiek tepalus. Ši taisyklė galioja ypač tuo atveju, jei buvęs mašinos savininkas negalėjo atsakyti, kada paskutinį kartą buvo atliktas variklio alyvos ir tepalų keitimas.

automobiliu servisas

Paskambinkite mums: +370 676 55437

Aptarnausime šiandien

Darbas, kurį galite pasidaryti patys?

Neretai žmonės taupumo sumetimais nusprendžia, jog gali puikiai pasikeisti tepalus ir patys. Jeigu esate šios srities specialistas – galbūt, tačiau kitu atveju vis dėlto rekomenduojama alyvos ir tepalų keitimą patikėti profesionalams. Atvykę į mūsų autoservisą, galėsite būti užtikrinti, jog mūsų specialistai jūsų automobiliui parinks tepalus, atsižvelgdami į gamintojų pateikiamas rekomendacijas.
Svarbiausia – nepamirškite fiksuoti nuvažiuoto savo automobilio kilometražo ar paskutinės tepalų ir alyvos keitimo datos, kadangi laiku nepakeitus padidinsite riziką automobiliui gesti.

Važiuoklės remontas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Atvykę į mūsų autoservisą, galėsite būti užtikrinti, jog mūsų specialistai jūsų automobiliui parinks tepalus, atsižvelgdami į gamintojų pateikiamas rekomendacijas.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Dar viena patogi UAB „Autostarteriai“ serviso paslauga, kuria mielai naudojasi žmonės, ypač sekmadienį, – automobilio remonto rezervavimas internetu. Tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.autostarteriai.lt ir pagrindiniame puslapyje pasirinkti klavišą „Rezervuoti automobilį“ arba „Paskambinkite man“.

Rezervuoju vietą

Paskambinkite man

Atsidarius langui, įrašysite savo vardą, telefono numerį bei automobilio modelį, ir serviso meistras jums perskambins, kad suderintų automobilio remonto laiką.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!