Turbinų remontas Šiauliuose

Turbinų remontas Šiauliuose

„Autostarteriai“ servise prieinamos kainos už turbinų restauravimą, o greitas klientų aptarnavimas mums leido užsitarnauti jų pasitikėjimą.

UAB „Autostarteriai“ specialistai atlieka diagnostiką, remonto darbus ir galiausiai suteikia jums galimybę vėl važiuoti automobiliu visu greičiu. Mūsų autošaltkalviai atsakingai žiūri į savo darbą todėl greitai ir kokybiškai atlieka remonto darbus.

Atliekame turbinų remontą ir diagnostiką Šiauliuose

Turbinų remontas

Turbo kompresoriai genda

Sutikite, automobilis yra ne tik patogi susisiekimo priemonė, kuriuo galima greitai judėti mieste nelaukiant viešojo transporto. Tačiau už patogumą jis reikalauja nuolatinės priežiūros. Kaip aktyviai eksploatuojamas automobilis, nuo to priklauso kada jam gali prireikti remonto bet kurioje automobilio dalyje, tai taikoma ir turbokompresoriams.

Tinkamai atliktas turbinos remontas užtikrina sklandų jos veikimą ir tvarkingą būklę. Namų sąlygomis arba savo garaže remontuoti turbinas yra įmanoma, tačiau nėra rekomenduojama. Pagrindinė priežastis kodėl neverta, nes turbinos remontui reikalinga speciali diagnostikos įranga.

automobiliu servisas

Paskambinkite mums: +370 676 55437

Aptarnausime šiandien

Pačiame miesto centre

Dyzelinių ir benzininių variklių turbinų remontas išsiskiria tam tikromis savybėmis, kurias galima atpažinti darbo proceso metu. Dirbant su pagrindiniu variklio komponentu taip pat būtini profesiniai įgūdžiai ir specialiųjų įgūdžių panaudojimas.

Jei esate automobilio savininkas, tada ši informacija padės jums stebėti darbo eigą ir atkreipti dėmesį į tai, kaip teisingai atliekamas dyzelino turbinos remontas.

Turbinų remontas žemės ūkio technikai

UAB “Autostarteriai” servise atliekame ne tik lengvųjų automobilių benzininių ir dyzelinių turbinų remontą. Jeigu pristatysite sunkiosios žemės ūkio technikos turbinas, tai jas taip pat be vargo jums suremontuosime, kad jūsų darbai nesustotų.

Turbinų remontą galima suskirstyti į kelis etapus:

 1. Turbinos išmontavimas ir diagnostika, siekiant nustatyti gedimo priežastį;
 2. Visų turbinos dalių valymas ir tinkamos būklės atkūrimas (jei reikia, jos keičiamos);
 3. Atlikti rotoriaus balansavimo darbus, patikrinti alyvos nuotėkio galimybę ir vėliau surinkti šerdį;
 4. Galutinis etapas yra turbokompresoriaus surinkimas.

Įprastai turbinos remontas trunka 2-3 dienas. Priklauso nuo to, kokia turbina ir kokias detales joje reikia keisti. Rekomenduojame klientams tiesiog palikti savo automobilį “Autostarteriai” servise, o suremontavus automobilį, meistras jums paskambina telefonu ir praneša apie atliktą darbą.

Jeigu pageidaujate, galima pristatyti suremontuotą automobilį į namus už nedidelį mokestį.

Dar viena patogi UAB „Autostarteriai“ serviso paslauga, kuria mielai naudojasi žmonės, ypač sekmadienį, – automobilio remonto rezervavimas internetu. Tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.autostarteriai.lt ir pasirinkti klavišą „Rezervuoti automobilį“ arba „Paskambinkite man“.

Atsidarius langui, įrašysite savo vardą, telefono numerį bei automobilio modelį, ir serviso meistras jums perskambins, kad suderintų automobilio remonto laiką.

 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų važiuoklės remontas;
 • Stabdžių remontas(Suportų perrinkimas, Stabdžių diskų tekinimas)
 • Lengvųjų automobilių sankabos/smagračio keitimas;
 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų išmetimo sistemos remontas;
 • Automobilio eksploatacinių skysčiu keitimas;
 • Variklio diržo keitimas;
 • 3D ratų suvedimas;
 • Padangų remontas, montavimas/balansavimas;
 • Prekyba automobilių dalimis, automobilių kėbulo dalimis bei eksploataciniais skysčiais;
 • Automobiliu paruošimas tech.apžiūrai

Daugiau paslaugų:

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

 • TELEFONAS+370 620 50225
 • ADRESASDubijos g. 30A, LT- 77208 Šiauliai
 • DARBO LAIKASI-V 9:00 - 18:00; VI 10:00 - 14:00

Comments are disabled.

Parašykite mums!