Salono šildymo ir kondicionavimo sistema

Ar žinojote, jog dažna vairuotojo peršalimo priežastis gali būti sutrikusi salono šildymo ir kondicionavimo sistema?

automobilių remontas

Sugedusi salono šildymo ir kondicionavimo sistema – problema, kuri ne tik neleidžia komfortabiliai ir kokybiškai važiuoti automobiliu, bet ir didina eismo įvykio grėsmę kelyje, kadangi dėl šios bėdos gali suprastėti matomumas per priekinį, galinį stiklus bei veidrodėlius. Mūsų autoserviso specialistai profesionaliai ir kokybiškai atliks jūsų šildymo ir kondicionavimo sistemos remontą, užtikrindami jūsų patogumą ir saugumą.

Kaip pastebėti gedimą?

Kai salono šildymo ir kondicionavimo sistema sugenda ar pradeda veikti prasčiau nei įprastai, tą pastebėti ypač lengva. Jei tai nutiktų karštos vasaros dienos metu, pajustumėte, jog automobilis prikaitintas ir nekondicionuojamas. Tuo tarpu žiemos metu mašinoje tektų važiuoti šąlant. Šie gedimai nėra labai pavojingi ir nieko blogo nenutiks, jei į autoservisą nevažiuosite tą pačią akimirką sistemai sugedus, tačiau šis gedimas neabejotinai apkartina kiekvieno vairavimą ir kasdienybę, tad ilgai delsti taip pat nevertėtų.

Automobilio kondicionieriaus pildymas Šiauliuose

Tinkamas temperatūrų skirtumas

Dar vienas dalykas, kurio rekomenduojame nepamiršti – optimali salono temperatūra, priklausanti ir nuo lauke vyraujančių orų. Jei lauko ir salono temperatūrų skirtumas bus itin didelis, nereiktų stebėtis užklumpančiais dažnesniais peršalimais ar net rimtesnėmis ligomis.
Saugokite savo bei savo artimųjų sveikatą – tegu jūsų salono šildymo ir kondicionavimo sistema ir jos remontu bei optimaliu nustatymu pasirūpina mūsų autoserviso specialistai, užtikrinsiantys ne tik greitai atliekamą, bet ir kokybišką darbą.

Važiuoklės remontas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Šie gedimai nėra labai pavojingi ir nieko blogo nenutiks, jei į autoservisą nevažiuosite tą pačią akimirką sistemai sugedus, tačiau šis gedimas neabejotinai apkartina kiekvieno vairavimą ir kasdienybę, tad ilgai delsti taip pat nevertėtų.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!