Prekyba įrankiais

Prekyba įrankiais automobilio remontui

UAB „Autostarteriai“ servisas pradėjo prekybą įrankiais ir įvairių įrankių komplektais, kurie skirti autoservisų ir individualia veikla užsiimantiems meistrams garažuose bei asmeniniam naudojimui.

Esame oficialūs „Įrankiai jums“ atstovai, todėl automobilių savininkai, atvykę į mūsų autoservisą, be vargo gali įsigyti vokiškos kokybės BERGEN ir US.PRO kompanijų įrankius automobilio remontui.

Prekyba įrankiais

Prekyba įrankiais
automobiliu servisas

Paskambinkite mums: +370 676 55437

Aptarnausime šiandien

Prekyba automobilio remonto įrankiais

Lietuviai yra tikri meistrai, todėl kiekvienas vairuotojas mielai perka vienokius ar kitokius įrankius smulkiam remontui. Mes džiaugiamės naudingu abipusiu bendradarbiavimu tiek su fiziniais asmenimis, tiek su įvairiomis organizacijomis ir parduotuvėmis.

Mūsų įmonėje pastatytas didžiulis įrankių reprezentacinis stendas, o jeigu kažko nerasite, tai galite panaršyti tiekėjo internetinėje parduotuvėje ir užsisakyti, o mes įrankius jums pristatysime per dvi dienas.

Prekyba įrankiais miesto centre

Šiaulių centre esančiame autoservise mūsų komanda dirba darbo dienomis ir šeštadienį, kad įkvėptų vartotojus puikiomis idėjomis, informuotų apie tendencijas, patartų, kaip prižiūrėti automobilį, jį suremontuotų.

Mums svarbu ne tik pristatyti garsių prekės ženklų gaminius, bet ir įtraukti į prekybą produktus iš daugelio specializuotų tiekėjų.

Prekyba įrankiais

Kodėl žmonės remontuoja automobilį čia

 1. UAB „Autostarteriai“ meistrai gali atvykti į kliento namus ir nubuksyruoti automobilį į autoservisą, o suremontuotą transporto priemonę vėl grąžinti jos savininkui. Tokia paslauga atliekama dažnai, nes sugedusio automobilio savininkui – puiki proga sutaupyti laiką.
 2. Kita priežastis, kodėl žmonės renkasi remontuoti savo automobilį mūsų autoservise – galimybė greitai gauti reikiamą detalę bei pakeisti vietoje sulūžusios.

Dar viena patogi UAB „Autostarteriai“ serviso paslauga, kuria mielai naudojasi žmonės, ypač sekmadienį, – automobilio remonto rezervavimas internetu. Tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.autostarteriai.lt ir pagrindiniame puslapyje pasirinkti klavišą „Rezervuoti automobilį“ arba „Paskambinkite man“.

Atsidarius langui, įrašysite savo vardą, telefono numerį bei automobilio modelį, ir serviso meistras jums perskambins, kad suderintų automobilio remonto laiką.

 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų važiuoklės remontas;
 • Stabdžių remontas(Suportų perrinkimas, Stabdžių diskų tekinimas)
 • Lengvųjų automobilių sankabos/smagračio keitimas;
 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų išmetimo sistemos remontas;
 • Automobilio eksploatacinių skysčiu keitimas;
 • Variklio diržo keitimas;
 • 3D ratų suvedimas;
 • Padangų remontas, montavimas/balansavimas;
 • Prekyba automobilių dalimis, automobilių kėbulo dalimis bei eksploataciniais skysčiais;
 • Automobiliu paruošimas tech.apžiūrai

Daugiau paslaugų:

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

 • TELEFONAS+370 620 50225
 • ADRESASDubijos g. 30A, LT- 77208 Šiauliai
 • DARBO LAIKASI-V 9:00 - 18:00; VI 10:00 - 14:00

Comments are disabled.

Parašykite mums!