Pasiruoškite vasarai

Pasiruoškite vasarai: 5 būdai puikiai atrodyti kiekvieną dieną

Peržiūrėkite mitybą

1 ŽINGSNIS. Sveika mityba nėra tokia nuobodi, kaip dauguma įprato manyti. Nebijokite išbandyti kažką naujo, papildykite savo mitybą daugiau daržovių, vaisių ir kitų natūralių produktų, kurių anksčiau nebandėte. Eksperimentuokite ir suprasite, kad radote tai, kas tinka būtent jums!

2 ŽINGSNIS. Juk girdėjote, kad būtina išgerti nuo pusantro iki dviejų litrų vandens per dieną. Pirma, nedaugelis tai daro. Antra, tai yra vidutinė paros norma. Kad organizmas funkcionuotų užtikrintai, reikia žinoti, kiek skysčio reikia būtent jums. Tai galima sužinoti atlikus tyrimą ir asmeniškai pasikonsultavus su dietologu.

Normalizuokite vandens balansą
Mylėk sportą

3 ŽINGSNIS. Fizinis aktyvumas yra svarbus stiprinant sveikatą ir išlaikant gražias kūno formas. Deja, sunku priprasti prie mankštinimosi, bėgiojimo ir užsiėmimų sporto salėje. Išbandykite skirtingus fizinio aktyvumo tipus ir būkite tikri, kad anksčiau ar vėliau rasite kažką, kas tikrai patiks.

4 ŽINGSNIS. Pagulėti ant sofos prieš televizorių ir perjunginėti kanalą po kanalo, žinoma, užsiėmimas malonus, tačiau betikslis. Kur kas efektyviau ir naudingiau užsiimti įvairiomis dvasinėmis ir fizinėmis praktikomis, pvz., joga. Tai padės ne tik atsipalaiduoti kūnui, bet ir suderinti gyvybines energijas.

Išmokite ilsėtis

5 ŽINGSNIS

Paruoškite savo automobilį vasaros kelionėms. Visų pirma, turite įsitikinti, kad kelionė jūsų automobiliu visą vasarą bus saugi jums ir jūsų keleiviams. Be to, tokia trumpa procedūra išgelbės jūsų nervus bei pinigus. Automobilio paruošimas vasarai yra ne tik padangų pakeitimas. Pasibaigus žiemos sezonui, būtų gerai pamatyti, kokia jūsų automobilio būklė, ir tai kainuoja tik 1 eurą.

Ar žinai ką kalba verslios moterys apie autoservisą

Tie laikai, kai moterys buvo laikomos silpnąja lytimi, jau seniai užmaršty. Dabar jos – tvirtos, savarankiškos ir absoliučiai viską gali padaryti pačios, be jokio vyrų įsikišimo. O kaip joms sekasi prižiūrėti savo automobilį, jam prireikus taisymo ar profilaktiškai atliekamų procedūrų?

Pasiruoškite vasarai

Verslios, ties karjera besikoncentruojančios moterys dažnai pasižymi viena savybe – pasitiki savimi. Net jei ir neturi antrosios pusės, kuri galėtų pagelbėti automobilių klausimais, apsilankymas autoservise vienoms joms nesukelia visiškai jokių problemų.

Vis dėlto, nepaisant to, svarbiausia net ir tokioms tvirtoms moterims – pasirinkti tinkamą autoservisą. Tenka pripažinti – dalis moterų dar karts nuo karto pajunta, jog vienų ar kitų servisų darbuotojai į moteris, atvykstančias automobilių taisyti vienos, žiūri su atlaidžia šypsena veide. Vis dar gali kilti įtarimų, jog moteriškos lyties atstoves darbuotojai jaučia galį lengviau apgauti ir pateikti didesnę kainą už suteiktas paslaugas su mintimi, jog “ji vis tiek nesupras”.

Tokiems aukščiau aprašytiems autoservisams, taikantiems panašias praktikas, jau seniai metas keisti savo požiūrį, tačiau pripažinkime – ne viskas įvyksta žaibo greitumu.

Mes galime ir nebijome apie tai kalbėti garsiai, kadangi toks elgesys – mums svetimas. Įsitikinkite tuo pačios, atvykdamos pas mus profilaktinei automobilio patikrai, sezoniniam ratų keitimui ar tiesiog iškilus nesklandumams.

Merginos taip pat turi savo nuomonę

Tikriausiai niekas negalėtų prieštarauti minčiai, jog kuo daugiau dalykų užsibrėžiame padaryti, tuo daugiau ir padarome, – toks jau gyvenimo paradoksas. Ši taisyklė galioja kiekvienam o ypač jaunoms merginoms, kurios įprastai ne tik kremta mokslus universitetuose ar kolegijose, bet dar ir randa laiko papildomai užsidirbti studijų laikotarpiu, rūpintis savo sveikata ir dar dalyvauti begalėje kitų papildomų veiklų.

Neabejotinai tam, kad galėtų įveikti visus sau išsikeltus dienos iššūkius, tokios aktyvios merginos be automobilio gali jaustis kaip be rankų – juk tiek daug vietų reikia apvažinėti per dieną, o valandų skaičius paroje, deja, bet nėra guminis.

Studentas pasakoja apie servisą

Tokios merginos pasižymi pasitikėjimu savimi, aktyvumu ir, žinoma, savarankiškumu, tad joms visai nereikia draugo, brolio ar tėčio, jei mašina ima streikuoti, ateina metas, kai reikia pasikeisti padangas ar tiesiog atlikti profilaktinį patikrinimą saugumo vardan.

Vienintelis klausimas, kuris gali kilti ir yra labai pagrįstas, – kaip pasirinkti tokį autoservisą, kuris ne tik pasiūlys greitą aptarnavimą, bet ir suteiks kokybiškas paslaugas bei nežiūrės su šypsena į mergina su mintimi, jog jai galima būtų ką nors “papildomai” pataisyti mašinoje, kadangi ir taip greičiausiai į su mechanika susijusias subtilybes įsigilinusi nebus.

Tokių nemalonių situacijų galima išvengti itin lengvai – pasirinkti servisą, kuris netaiko tokios seniai nebeaktualios praktikos. Įsitikinkite pačios – lauksime pas mus. Galime garantuoti, jog kituose autoservisuose lankytis nebereikės ir šio galvos skausmo galėsite atsikratyti visiems laikams.

Moterys laikančios visus kampus namuose

Didžiosios dalies moterų gyvenime anksčiau ar vėliau ateina metas, kai tenka didžiausią prioritetą skirti šeimai, namams ir vaikams. Vis dėlto tokios moterys dažniausiai negali sau leisti užsidaryti namuose – be automobilio neišsiverstų nė dienos: darželis, mokykla, būreliai, pirkiniai, o kur dar laikas savo malonumams? Viską aplakstyti ir sutaupyti laiko galima tik sėdant už mašinos vairo.

Pasiruoškite vasarai

Tokioms, visus namų kampus bandančioms sužiūrėti moterims, diena be automobilio gali sukelti didelį stresą. O ką daryti, kai automobilis netikėtai pradeda ožiuotis ir sugenda, pavesdamas vairuotoją pačiu nedėkingiausiu momentu? O jeigu dar nutinka taip, jog vyras būtent tuo metu išvykęs į komandiruotę ar yra itin užsiėmęs darbe?..

Esame tikri, jog šis klausimas moterų galvoje iškyla vis rečiau, ištikus nesklandumams su automobiliu ar prireikus profilaktinės jo patikros, kadangi vis daugiau vadinamosios “silpnosios lyties” atstovių jau toli gražu negali būti taip vadinamos ir visus su automobiliu susijusius dalykus gali susitvarkyti savarankiškai be jokių baimių ir keblumų.

Užsukite puodeliui kavos

Žinoma, ramia širdimi jos gali tą daryti, tik išsirinkusios tokį autoservisą, dėl kurio sąžiningumo, darbuotojų kompetencijos ir greito darbo (juk ilgas laikas be automobilio sujaukia planus ir režimą) gali neabejoti. Jei vis dėlto tokia mašinos taisymo vieta dar nerasta – kviečiame užsukti pas mus – pasistengsime būti paskutiniąja stotele jūsų tobuliausio autoserviso paieškose.

Važiuoklės remontas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Šalia serviso yra prekybos centras SAULĖS MIESTAS, autobusų stotis ir geležnkelio stotis, sveikatingumo centras ARONIJA ir daug kitų paslaugų.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Dovanojame nuolaidas, kurios galioja iki 2019 04 30.

Atvykę į UAB “Autostarteriai” servisą parodykite meistrui gautą žinutę jūsų telefone.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

Padangų montavimas

Šiandieną yra tinkamas metas keisti padangas ir tai bus su ženklia nuolaida

Nuolaidų Kuponai

Imk nuolaidų kuponą ir visada mūsų autoservise remontuok automobilį pigiau

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!