Padangų montavimas, balansavimas ir remontas

Kol bus atliekamas padangų montavimas, spėsite pasirūpinti reikiamais maisto produktais RIMI parduotuvėje.

Automobilio padangų montavimas

Stabilumą ir saugumą automobilyje užtikrina ne kas kitas, o padangos. Pamiršimą rūpintis jų tvarkingumu galima prilyginti grėsmės kėlimui sau ir savo artimiesiems. Siekiame, kad mūsų klientai kelyje būtų saugūs, todėl padangų montavimas, balansavimas ir remontas yra tai, ką galėsite patikėti mūsų autoservise dirbantiems specialistams.

Oro sąlygų pokyčiai

Padangų montavimas, balansavimas ir remontas priklauso nuo sezono – vasarą važinėjame su šiltajam sezonui skirtomis padangomis, žiemą saugumo sumetimais padangos keičiamos specialiomis, pritaikytomis sudėtingesnėms eismo sąlygoms. Tam, kad bet kuriuo metu atsidūrę kelyje galėtumėte jaustis saugiai, svarbu ne tik tinkami ratai, bet ir kokybiškas padangų montavimas, balansavimas ir remontas.
Padangų remontas – pakankamai dažnai atliekama paslauga – kartais apgadinti padangą užtenka didesnės duobės, aštresnio akmens ar kokios kitos nedidelės kliūties kelyje. Prireikus galėsite patikėti mūsų autoservisui ir šį su padangomis susijusį darbą, kurį atliksime greitai ir kokybiškai.

Ratų disbalansas – kaip atpažinti?

Prasta ratų būklė kelia didelį pavojų kelyje, todėl rekomenduojame įsidėmėti keletą dalykų, signalizuojančių apie galimą problemą su padangomis. Gali būti, jog reikalingas ratų balansavimas, jei mašina yra linkusi krypti į šonus, pajutote, jog automobilis skleidžia didesnį triukšmą, išaugo kuro sąnaudos ar padidėja salono vibracija.
Kokybiškas padangų montavimas, balansavimas ir remontas yra tai, ką mes galime užtikrinti, kadangi siekiame klientų saugumo kelyje.

Padangų montavimas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Siekiame, kad mūsų klientai kelyje būtų saugūs, todėl padangų montavimas, balansavimas ir remontas yra tai, ką galėsite patikėti mūsų autoservise dirbantiems specialistams.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!