Meistro iškvietimas

Gera žinia, kad sugedus automobiliui  meistras atvyksta pas jus nubuksyruoti automobilį į remonto dirbtuves. 

Meistro iškvietimas

Pastebėjome, kad sugedus automobiliui žmonės ima panikuoti ir veltui švaisto savo energiją.
Tiesiog verta paskambinti į UAB „Auto Starteriai“ autoservisą, ir meistras atvyks pas jus nubuksyruoti automobilį į remonto dirbtuves.
Dažnai nutinka taip, kad gedimas būna nedidelis, ir meistras lengvai jį pašalina gedimo vietoje. Tačiau klientui yra rekomenduojama vėliau atvykti į autoservisą, kad galutinai įsitikintų, jog gedimas nepasikartos. Tuo pačiu bus galima atlikti automobilio važiuoklės patikrą už 1 eurą.

Jeigu gedimas rimtas

Būna, kad pašalinti automobilio gedimą savininko namuose ar kitoje vietoje yra neįmanoma: sunku pasiekti sugedusiam automobiliui reikalingas atsargines dalis ir neįmanomas remonto darbas be specialių keltuvų. Tada meistras iškviečia techninės pagalbos automobilį arba su kitu automobiliu naudodamas lanksčią vilktį gali nubuksyruoti sugedusį automobilį į remonto dirbtuves.
Speciali įranga leidžia evakuoti visų tipų automobilius, džipus, furgonus, mikroautobusus ir net motociklus. Evakuacija yra įmanoma ir iš atviros vietos, ir sunkiai pasiekiamų vietų, pvz., garažo ar automobilių stovėjimo aikštelės.

Jokio streso

Automobilio gedimas kai kuriems žmonėms sukelia daug nepatogumų, ypač jei tai vienintelė jų transporto priemonė. Nerimą sukelia ir tai, kad meistrui nubuksyravus automobilį remontuoti, automobilio savininkui tenka kažkokiu būdu nuvykti į autoservisą jo atsiimti. Galime nuraminti visus mūsų klientus. Jeigu jūs pageidaujate, serviso darbuotojas saugiai pristatys automobilį ten, iš kur jį paėmė, arba klientas bus pavėžėtas iki remonto dirbtuvių serviso mašina. Viskas yra įmanoma iš anksto susitarus.

Meistro iškvietimas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Kartais žmonės dėl įvairių priežasčių negali patys pristatyti automobilio į autoservisą. Jiems tereikia paskambinti telefonu į autoservisą, ir meistras atvyks nubuksyruoti automobilį remontui.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!