Kompiuterinė ratų geometrija/3D ratų suvedimas

Kur Šiauliuose atliekama kompiuterinė ratų geometrija?

Ratų suvedimas

Kompiuterinė ratų geometrija/3D ratų suvedimas – procesas, kurį automobiliui rekomenduojama atlikti vieną kartą į metus arba kas 10 000 kilometrų, norint būti užtikrintiems, kad važinėjate saugiai. Nerizikuokite ir periodiškai apsilankykite pas mus – paslaugą atliksime greitai, kokybiškai ir padėsime išvengti didesnių problemų.

Signalai apie reikalingą ratų geometriją

Keletas požymių, signalizuojančių, jog kompiuterinė ratų geometrija/3D ratų suvedimas yra tai, kas būtina jūsų automobiliui: padidėjęs padangų nusidėvėjimas (ypač, jei jis yra netolygus, protektoriai nusidėvėję nevienodai), pastebimai padidėjusios degalų sąnaudos. Jei pastebėjote, jog jūsų automobilis yra nebe toks stabilus, o laikydami vairą jaučiate, jog jis krypsta į vieną ar kitą pusę ar atlikus posūkį nebegrįžta į pagrindinę padėtį, – pats metas važiuoti į autoservisą.
Turėkite omenyje, jog toks patikrinimas, norint važiuoti saugiai ir užtikrintai, būtinas po atraminių gumų, ratų traukių pakeitimo ar važiuoklės remonto.

3D ratų suvedimas – kas tai?

Mūsų autoservise atliekama ne tik kompiuterinė ratų geometrija, bet ir 3D ratų suvedimas. Tai – technologija, kuri užtikrina neabejotiną tikslumą, kuris geram ratų suvedimui yra viena svarbiausių sudedamųjų dalių. Šia technologija besinaudojantys autoservisai gali vadinti save moderniais ir patikimais rinkos lyderiais.
Didelė dalis specialistų teigia, jog padangų būklė itin svarbi ne tik vairuotojo, bet ir keleivių saugumui – naujausios technologijos yra tai, kas neabejotinai gali tai užtikrinti.

Ratų suvedimas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Turėkite omenyje, jog toks patikrinimas, norint važiuoti saugiai ir užtikrintai, būtinas po atraminių gumų, ratų traukių pakeitimo ar važiuoklės remonto.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!