Kompiuterinė diagnostika

Ar žinojote, jog atlikus pilną automobilio diagnostiką, vėliau yra saugus ir pigus tolimesnis jo naudojimas?

Kompiuterinė diagnostika

Profesionali automobilių diagnostika apima sezoninį patikrinimą, techninę apžiūrą ir priežiūrą.
Sezoninė priežiūra visada atliekama prieš žiemos ir vasaros sezonus. Ji apima padangų pakeitimą, kuro ir tepalų keitimus ir bendrą automobilio būklės įvertinimą , kad jį būtų galima paruošti naujoms klimato sąlygoms.
Tikrinimas ir priežiūra nėra tas pats, kaip mano kai kurie automobilių savininkai. Pirmasis tikslas – patikrinti mašinos būklę, kad ji atitiktų valstybės standartus. Antru atveju numatyta keisti eksploatacines medžiagas: žvakes, alyvą bei filtrus.

Kada verta atlikti diagnostiką

Perkant naudotą automobilį, nes tada jūs būsite tikri, kad šis pirkinys nėra „katė maiše“.
Parduodant automobilį. Tai yra geras būdas tinkamai pristatyti prekę ir tikėtis didesnės kainos.
Nelaimingų atsitikimų prevencija. Tai svarbi priežastis, dėl kurios tikrinami visi transporto priemonės mazgai. Laiku pastebėti ir pašalinti smulkūs defektai mažina tikimybę patekti į auto įvykius.

Koks tikslas?

Bendra diagnostika taip pat siekiama įvertinti transporto priemonių būklę ir išvengti nenumatytų išlaidų. „Auto Starteriai“ siūlo atlikti visų transporto priemonių mechaninių ir elektrinių (elektroninių) sistemų išsamų patikrinimą, o mūsų specialistai, turintys specialių įgūdžių ir ilgametę patirtį, atliks visas būtinas tikrinimo ir diagnostikos operacijas bei bandymus, siekdami nustatyti atvirus ir slaptus defektus tikrinant važiuoklę, vairo mechanizmą, pavarų dėžę, variklį, stabdymo sistemą bei kėbulo dažų būklę.

Paruošimas techninei apžiūrai

Klientų pasitenkinimas

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne sutaupyti tik pinigai remontui, bet ir teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

UAB „Auto Starteriai“ yra įrengta moderniausia diagnostikos įranga, todėl čia greitai ir tiksliai šalinami automobilio gedimai. Patekęs į UAB „Auto Starteriai“ servisą automobilis yra saugiose rankose.

Aptarnausime šiandienPaskambinkite mums: +370 676 55437

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!