Kliento pavežėjimas

Kliento pavėžėjimas taupo laiką

Dauguma mūsų klientų turi tik vieną automobilį, todėl palikus jį remontuoti „Auto Starteriai“ servise, mūsų vairuotojas nuveža klientą ten, kur jis pageidauja.
Kai suremontuojamas automobilis, serviso meistras praneša klientui apie atliktus darbus ir, jei klientas pageidauja, nusiunčiamas automobilis, kuriuo žmogus vėl atvažiuoja į UAB „Auto Starteriai“ servisą.

Žmonėms tai patinka

Pastebėjome, kad mūsų klientai mielai renkasi pavėžėjimo paslaugą, nes jiems norint kur nors nuvykti nebereikia laukti, kol suremontuos jų automobilį. Žmonės autoserviso automobiliu patogiai nuvežami ten, kur jie pageidauja. Patikėkit, dabar automobilio remontas nebekelia streso, jeigu greitai gali patekti į darbo vietą arba į namus.

Dar daugiau naudos

Na, o kartais žmonės pasirenka efektyviai panaudoti buvimą miesto centre, kol bus remontuojamas jų automobilis. Juk šalia serviso yra prekybos centras SAULĖS MIESTAS, autobusų stotis ir geležinkelio stotis, sveikatingumo centras ARONIJA ir daug kitas paslaugas teikiančių įstaigų. Žmonės, žinodami, kiek laiko užtruks remonto darbai, gali drąsiai skirti tą laiką svarbių reikalų sutvarkymui ar suplanuotų verslo susitikimų organizavimui pasirinktame SAULĖS MIESTO restorane.

Saulės miestas

Klientų pasitenkinimas serviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą.

UAB „Auto Starteriai“ servisą žmonės renkasi mielai dėl patogios vietos Šiauliuose. Palikę remontuoti automobilį, jie atlieka savo suplanuotus darbus ar organizuoja verslo susitikimus.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkę mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!