Autostarteriai servisas

Kaip kilo mintis įkurti autoservisą ir kaip subūrėme kolektyvą?

Autosstarteriai servisas priėmimas

Esame atidūs, sąžiningi ir atkaklūs „Auto Starteriai“, gebantys startuoti net patį nepaklusniausią bei įnoringiausią automobilį! Manote, jog tai pernelyg drąsus teiginys?
Mūsų klientai žino, kad tai – realybė. Visuomet siekiame geriausių rezultatų, priimame iššūkius, kurių išsigąsta konkurentai.

Gera pradžia

Šiauliuose įkurto auto serviso kolektyvo pamatai yra nulieti iš aukštos kompetencijos akmenų, siekiant užtikrinti puikių paslaugų teikimą. Mintis suburti profesionalų komandą kilo tuomet, kai teko nusivilti daugybės auto servisų darbu bei elgesiu su klientais. Išanalizavus rinką (ir radus ne tik jos spragas, bet ir neįtikėtiną potencialą) užplūdo nenumaldomas noras sukurti supratingą bei sąžiningą vietą, kurią kiekvienas klientas paliktų su šypsena ir žinoma, gerais atsiliepimais.

Kokie tikslai

Bendraminčių nepritrūko. Greitai susibūrė specialistų komanda, kuri nuo pat įsikūrimo, kasdien stengiasi užtikrinti automobilių ir jų šeimininkų gerovę. Jauni, tačiau motyvacijos ir naujų vizijų įgyvendinimo nestokojantys profesionalai klientams atiduoda visas savo jėgas bei rūpestį, reprezentuodami „europietiško serviso“ kokybės standartus – čia kiekvienas atvykusysis yra svarbus ir gerbiamas, o problemos sprendžiamos be atodūsio.

Autosstarteriai servisas vidus

Ką garantuojame, tą padarome

„Auto Starteriai“ – tai auto servisas Šiauliuose, siūlantis visapusišką pagalbą, kai automobilis tampa kaprizingas ar tiesiog pavargsta… Pažadame, mes jį startuosime iš naujo!

Šalia serviso yra prekybos centras SAULĖS MIESTAS, autobusų stotis ir geležnkelio stotis, sveikatingumo centras ARONIJA ir daug kitų paslaugų.

  • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų važiuoklės remontas;
  • Stabdžių remontas(Suportų perrinkimas, Stabdžių diskų tekinimas)
  • Lengvųjų automobilių sankabos/smagračio keitimas;
  • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų išmetimo sistemos remontas;
  • Automobilio eksploatacinių skysčiu keitimas;
  • Variklio diržo keitimas;
  • 3D ratų suvedimas;
  • Padangų remontas, montavimas/balansavimas;
  • Prekyba automobilių dalimis, automobilių kėbulo dalimis bei eksploataciniais skysčiais;
  • Automobiliu paruošimas tech.apžiūrai
Paruošimas techninei apžiūrai

Automobilio paruošimas privalomai techninei apžiūrai – minimalios išlaidos

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!