Autoservisas Radviliškyje

Mobilus autoservisas Radviliškyje

Autoservisas Radviliškyje. Ar patogu remontuoti automobilį gyvenantiems Radviliškyje ir dirbantiems Šiauliuose?

Radviliškyje gyvenimas iš ties patogus ir geras, ypač jeigu dirbi Šiauliuose. Atstumas tarp šių miestų nedidelis, kelias platus ir geras. Jei važiuoti savo automobiliu iš Radviliškio į Šiaulius, labai norint, galima nuvažiuoti per 12 minučių.  Ko gero šiauliečiai, kada mieste automobilių eismas būna didžiulis, piko metu gatvėse ilgiau važiuoja iš savo namų iki darbo.

Jeigu tu esi atvykėlis iš kito miesto ir sugedo automobilis būnant Radviliškyje ir dar šeštadienį – nėra kur kreiptis. Tokią dieną dirba vienas autoservisas, o paskambinus ten, sužinai, kad meistrai užmti. Jei tinka, automobilį pažiūrės kitą savaitę.

Kur greitai rasti autoservisą Radviliškyje?

Autoservisas Radviliškyje
automobiliu servisas

Paskambinkite mums: +370 676 55437

Aptarnausime šiandien

Mobilus autoservisas Radviliškyje

Tai ką daryti vairuotojui, jeigu sugedo automobilis Radviliškyje?

Panaršius Google paieškoje, galima sakyti, kad nėra ko ir naršyti, nes įrašius paieškos langelyje raktinį žodį „Automobilio remontas Radviškyje“ arba „Autoservisas Radviškyje“, sužinomi tik dviejų įmonių pavadinimai.

Gerai pagalvojus, tai Šiauliai nėra taip toli nuo Radviliškio. Tik aštuoniolika kilometrų, galima sakyti visai čia pat. Paskambinus į UAB “Autostarteriai” autoservisą meistras atvyksta nubuksyruoti automobilį remontui.

Pačiame miesto centre

Šiauliuose, šalia autobusų stoties, yra įsikūręs UAB „Autostarteriai“ servisas, kuriame radviliškiečiams patogu palikti automobilį remontui ir namo grįžti autobusu, o tą pačią ar kitą dieną vėl atvykti pasiimti suremontuoto automobilio. Tai beveik tas pats, kaip šiauliečiams važiuoti miesto viešuoju transportu.

Ir tikrai, įmonėje „Autostarteriai“ žmonės iš Radviliškio vis dažniau palieka remontuoti savo automobilius, nes patogus susisiekimas. Klientai kartais juokais sako, kad „Autostarteriai“ yra radviliškiečiams pritaikytas autoservisas.

Važiuoklės remontas

Kodėl žmonės remontuoja automobilį Šiauliuose

 1. UAB „Autostarteriai“ meistrai gali atvykti į kliento namus Radviliškyje ir nubuksyruoti automobilį į autoservisą, o suremontuotą transporto priemonę vėl grąžinti jos savininkui. Tokia paslauga atliekama dažnai, nes sugedusio automobilio savininkui – puiki proga sutaupyti laiką.
 2. Kita priežastis, kodėl radviliškiečiai renkasi remontuoti savo automobilį Šiauliuose – galimybė greitai gauti reikiamą detalę bei pakeisti vietoje sulūžusios.

Dar viena patogi UAB „Autostarteriai“ serviso paslauga, kuria mielai naudojasi žmonės, ypač sekmadienį, – automobilio remonto rezervavimas internetu. Tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.autostarteriai.lt ir pagrindiniame puslapyje pasirinkti klavišą „Rezervuoti automobilį“ arba „Paskambinkite man“.

Atsidarius langui, įrašysite savo vardą, telefono numerį bei automobilio modelį, ir serviso meistras jums perskambins, kad suderintų automobilio remonto laiką.

 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų važiuoklės remontas;
 • Stabdžių remontas(Suportų perrinkimas, Stabdžių diskų tekinimas)
 • Lengvųjų automobilių sankabos/smagračio keitimas;
 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų išmetimo sistemos remontas;
 • Automobilio eksploatacinių skysčiu keitimas;
 • Variklio diržo keitimas;
 • 3D ratų suvedimas;
 • Padangų remontas, montavimas/balansavimas;
 • Prekyba automobilių dalimis, automobilių kėbulo dalimis bei eksploataciniais skysčiais;
 • Automobiliu paruošimas tech.apžiūrai

Daugiau paslaugų:

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

 • TELEFONAS+370 620 50225
 • ADRESASDubijos g. 30A, LT- 77208 Šiauliai
 • DARBO LAIKASI-V 9:00 - 18:00; VI 10:00 - 14:00

Comments are disabled.

Parašykite mums!