Autoservisas Kuršėnuose

Mobilus autoservisas Kuršėnuose

Autoservisas Kuršėnuose. Kur žmonės remontuoja automobilį?

Kuršenai nedidelis miestelis, tačiau laikomas didžiausiu Lietuvos miestu, nesančiu savivaldybės centru. Jame gyvena apie 11 tūkstančių gyventojų, o autoservisai tik keturi. Na, bent taip matome Google paieškoje, todėl ir kyla klausimas kur kuršėniškiai remontuoja savo automobilius?

Panaršius internete „Automobilio remontas Kuršėnuose“ arba „Autoservisas Kuršėnuose“, galima rasti vienos įmonės interneto svetainę. Tačiau atidarius ją sužinai, kad kompanija prekiauja kranais ir savivarčių įranga.

Mobilus autoservisas Kuršėnuose

Autoservisas Kuršėnuose
automobiliu servisas

Paskambinkite mums: +370 676 55437

Aptarnausime šiandien

Kur rasti autoservisą?

Pastaruoju metu kuršėniečiai renkasi remontuoti savo automobilį Šiauliuose. Tiesa ta, kad dauguma Kušėnų gyventojų dirba Šiauliuose, nes atstumą tarp dviejų miestų galima įveikti per 22 minutes. Tai greičiau, nei iš Dainų patekti į Šiaulių miesto centrą eismo piko metu. Atvykus į Šiaulius galima palikti automobilį autoservise ir darbo pabaigoje pasiimti jį suremontuotą ir ramiai grįžti namo.

Gerai pagalvojus, tai Šiauliai nėra taip toli nuo Kuršėnų. Maždaug dvidešimt penki kilometrai, kuriuos lengvai nuvažiuoji automobiliu mažiau nei per pusę valandos.

Pačiame miesto centre

Šiauliuose, šalia autobusų stoties, yra įsikūręs UAB „Autostarteriai“ servisas, kuriame kuršėniškiams patogu palikti automobilį remontui ir namo grįžti autobusu, o kitą dieną vėl atvykti pasiimti suremontuoto automobilio. Tai beveik tas pats, kaip šiauliečiams važiuoti miesto viešuoju transportu.

Ir tikrai, žmonės iš Kuršėnų krašto vis dažniau palieka remontuoti savo automobilius įmonėje „Autostarteriai“, nes patogus susisiekimas. Klientai kartais juokais sako, kad „Autostarteriai“ yra autoservisas Kuršėnuose.

Važiuoklės remontas

Kodėl žmonės remontuoja automobilį Šiauliuose

 1. UAB „Autostarteriai“ meistrai gali atvykti pas klientą į namus Kuršėnuose ir nubuksyruoti automobilį į autoservisą, o suremontuotą transporto priemonę vėl grąžinti jos savininkui. Tokia paslauga atliekama dažnai, nes sugedusio automobilio savininkui – puiki proga sutaupyti laiką.
 2. Kita priežastis, kodėl kuršėniečiai renkasi remontuoti savo automobilį Šiauliuose – galimybė greitai gauti reikiamą detalę bei pakeisti vietoje sulūžusios.

Dar viena patogi UAB „Autostarteriai“ serviso paslauga, kuria mielai naudojasi žmonės, ypač sekmadienį – automobilio remonto rezervavimas internetu. Tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.autostarteriai.lt ir pagrindiniame puslapyje pasirinkti klavišą „Rezervuoti automobilį“ arba „Paskambinkite man“.

Atsidarius langui, įrašysite savo vardą, telefono numerį bei automobilio modelį ir serviso meistras jums perskambins, kad suderintų automobilio remonto laiką.

 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų važiuoklės remontas;
 • Stabdžių remontas(Suportų perrinkimas, Stabdžių diskų tekinimas)
 • Lengvųjų automobilių sankabos/smagračio keitimas;
 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų išmetimo sistemos remontas;
 • Automobilio eksploatacinių skysčiu keitimas;
 • Variklio diržo keitimas;
 • 3D ratų suvedimas;
 • Padangų remontas, montavimas/balansavimas;
 • Prekyba automobilių dalimis, automobilių kėbulo dalimis bei eksploataciniais skysčiais;
 • Automobiliu paruošimas tech.apžiūrai

Daugiau paslaugų:

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

 • TELEFONAS+370 620 50225
 • ADRESASDubijos g. 30A, LT- 77208 Šiauliai
 • DARBO LAIKASI-V 9:00 - 18:00; VI 10:00 - 14:00

Comments are disabled.

Parašykite mums!