Autoservisas Joniškyje

Kondicionierių pildymas

Autoservisas Joniškyje. Ar lengva remontuoti automobilį?

Galbūt visus autoservisus Joniškyje galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų, tačiau nemažai joniškiečių renkasi remontuoti savo automobilį Šiauliuose. Norisi paklausti, kodėl, jeigu yra autoservisas Joniškyje?

Panaršius Google paieškoje, galima sakyti, kad nėra ko ir naršyti, nes įrašius paieškos langelyje raktinį žodį „Automobilio remontas Joniškyje“ arba „Autoservisas Joniškyje“, sužinomi tik dviejų įmonių pavadinimai.

Mobilus autoservisas Joniškyje

Autoservisas Joniškyje
automobiliu servisas

Paskambinkite mums: +370 676 55437

Aptarnausime šiandien

Kur rasti autoservisą Joniškyje

Jeigu tu esi atvykėlis iš kito miesto ir sugedo automobilis būnant Joniškyje ir dar šeštadienį – nėra kur kreiptis, nes tokią dieną autoservisai nedirba. Paklausinėjus žmonių, jie nurodo kryptį link vieno ar kito autoserviso, tačiau nežino, ar dirba meistrai šeštadienį.

Gerai pagalvojus, tai Šiauliai nėra taip toli nuo Joniškio. Maždaug keturiasdešimt kilometrų, kuriuos lengvai nuvažiuoji automobiliu per pusę valandos, jeigu nori.

Pačiame miesto centre

Šiauliuose, šalia autobusų stoties, yra įsikūręs UAB „Autostarteriai“ servisas, kuriame joniškiečiams patogu palikti automobilį remontui ir namo grįžti autobusu, o kitą dieną vėl atvykti pasiimti suremontuoto automobilio. Tai beveik tas pats, kaip šiauliečiams važiuoti miesto viešuoju transportu.

Ir tikrai, įmonėje „Autostarteriai“ žmonės iš Joniškio krašto vis dažniau palieka remontuoti savo automobilius, nes patogus susisiekimas. Klientai kartais juokais sako, kad „Autostarteriai“ yra autoservisas Joniškyje.

Važiuoklės remontas

Kodėl žmonės remontuoja automobilį Šiauliuose

 1. UAB „Autostarteriai“ meistrai gali atvykti į kliento namus Joniškyje ir nubuksyruoti automobilį į autoservisą, o suremontuotą transporto priemonę vėl grąžinti jos savininkui. Tokia paslauga atliekama dažnai, nes sugedusio automobilio savininkui – puiki proga sutaupyti laiką.
 2. Kita priežastis, kodėl joniškiečiai renkasi remontuoti savo automobilį Šiauliuose – galimybė greitai gauti reikiamą detalę bei pakeisti vietoje sulūžusios.

Dar viena patogi UAB „Autostarteriai“ serviso paslauga, kuria mielai naudojasi žmonės, ypač sekmadienį, – automobilio remonto rezervavimas internetu. Tereikia apsilankyti interneto svetainėje www.autostarteriai.lt ir pagrindiniame puslapyje pasirinkti klavišą „Rezervuoti automobilį“ arba „Paskambinkite man“.

Atsidarius langui, įrašysite savo vardą, telefono numerį bei automobilio modelį, ir serviso meistras jums perskambins, kad suderintų automobilio remonto laiką.

 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų važiuoklės remontas;
 • Stabdžių remontas(Suportų perrinkimas, Stabdžių diskų tekinimas)
 • Lengvųjų automobilių sankabos/smagračio keitimas;
 • Lengvųjų automobilių/mikro autobusų išmetimo sistemos remontas;
 • Automobilio eksploatacinių skysčiu keitimas;
 • Variklio diržo keitimas;
 • 3D ratų suvedimas;
 • Padangų remontas, montavimas/balansavimas;
 • Prekyba automobilių dalimis, automobilių kėbulo dalimis bei eksploataciniais skysčiais;
 • Automobiliu paruošimas tech.apžiūrai

Daugiau paslaugų:

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

 • TELEFONAS+370 620 50225
 • ADRESASDubijos g. 30A, LT- 77208 Šiauliai
 • DARBO LAIKASI-V 9:00 - 18:00; VI 10:00 - 14:00

Comments are disabled.

Parašykite mums!