Automobilių paruošimas techninei apžiūrai

Kaip atlikti privalomą automobilių techninę apžiūrą mokant tik vieną kartą.

Paruošimas techninei apžiūrai1

Su automobilio techninė apžiūra kiekvienas vairuojantis yra susidūręs ir, važiuodamas ne su nauja mašina, dažnai pirmą kartą lieka nieko nepešęs – išvažiuoja su surašytais dalykais, kuriuos reikia pataisyti, o tą padarius – grįžti pakartotinei apžiūrai. Tam, kad galėtumėte išvengti šio nemalonaus ir betikslio važinėjimo pirmyn – atgal, atvežkite savo mašiną pas mus. Automobilio paruošimas techninei apžiūrai – viena iš mūsų serviso teikiamų paslaugų, kurios metu užtikrinsime, jog jūsų mašina bus tvarkinga jau pirmosios techninės apžiūros metu.

Kaip vyksta pasiruošimas apžiūrai?

Automobilio paruošimas techninei apžiūrai su specialistų pagalba ne tik padeda sutaupyti laiko, bet ir pinigų – nereikės mokėti už pakartotinę techninę apžiūrą, nes neabejotinai užteks pirmosios.
Mūsų autoserviso specialistai kruopščiai patikrins jūsų automobilį, atsižvelgdami į visus techninės priežiūros reikalavimus. Tą padarę, nieko nelaukdami informuosime, kokia yra jo techninė būklė, ką reikėtų sutvarkyti ar pataisyti bei kiek tai gali kainuoti. Galutinai viską suderinę su jumis, sutaisome jūsų automobilį, su kuriuo drąsiai galėsite važiuoti tiesiai į apžiūros punktą.

Išvenkite papildomo streso

Dar viena priežastis, kodėl automobilio paruošimas techninei apžiūrai yra puikus sprendimas, – papildomo streso išvengimas. Apžiūra – tarsi egzaminas jūsų automobiliui, kurio kartoti jūs tikrai nenorite. Būkite tikras, jog procedūrą įveiksite iš pirmo karto profesionalių mechanikų dėka, taip sutaupydami ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.

Važiuoklės remontas

Klientų pasitenkinimas autoserviso darbu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne tik sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą!

Autoservise palikus automobilį apžiūrai ryte – iki darbo pabaigos atsiimsite jį techniškai suremontuotą ir gausite TA dokumentą galiojantį 2 metus.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, pasirinkdami mus, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!