Automobilių dalys

Rasime detalę bet kurios markės automobiliui, jeigu jį remontuosite pas mus

Lengvųjų automobilių / mikro autobusų dalys;
Lengvųjų automobilių / mikro autobusų kėbulo dalys;
Automobilinė alyva;
Eksplontaciniais skysčiai;
Padangos;
Akumuliatoriai;
Automobilių valytuvai;
Auto aksesuarai.

Platus asortimentas

Kiekvienas automobilio savininkas nori, kad jo automobilis tarnautų ilgą laiką ir užtikrintų savo keleiviams didžiausią patogumą bei saugumą. Žinoma, kiekvienas automobilio savininkas turėtų žinoti, kad tik originalių dalių naudojimas užtikrina tinkamą eismo saugumą ir patikimą visų automobilio sistemų bei mechanizmų veikimą. Todėl mūsų parduotuvėje įmanoma viskas.

Daugiau produktų

Be originalių ir kokybiškų analogiškų automobilių dalių, visada galite įsigyti įvairių aksesuarų, eksploatacinių skysčių bei priemonių, kurių gali prireikti keliaujant automobiliu.
Mes stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius ir turime visus reikiamus išteklius. Taip pat dalinamės patirtimi, kuri sukurta per ilgą laiką.

Klientų pasitenkinimas mūsų autoservisu

Daug teigiamų atsiliepimų gaunama iš „Auto Starteriai“ klientų. Jie kalba apie efektyvią automobilių diagnostikos tarnybą, specialistų profesionalumą ir apie tikrąją procedūros naudą – tai ne sutaupyti remontui skirti pinigai, bet ir patirtos teigiamos emocijos pamačius norimą rezultatą.

Mūsų specialistai visada padės jums rasti tinkamą autodalį. Taip pat patars dėl atsarginių dalių ir jų montavimo išlaidų.

UAB „Auto Starteriai“ yra jūsų automobilio ekspertas. Jei ieškote aukštos kokybės aptarnavimo savo automobiliui, jūs esate teisingame kelyje. Nepriklausomai nuo to, ko jums reikia: specialistų patarimų, remonto darbų ar automobilių priežiūros, visada siūlome visą paslaugų spektrą bei automobilių dalis beveik visiems automobilių modeliams.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti >>

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

SUSISIEKITE SU MUMIS

Kompetentingas požiūris nereikalauja didelių investicijų į automobilio remontą, tačiau po remonto jūsų automobilis lėks, kaip “Bitutė”.

Parašykite mums žinutę arba paskambinkite telefonu, kad sutartume pradėti automobilio remonto darbus jums tinkamu laiku.

Parašykite mums!