Akcija

Kalbame visiškai rimtai

Autostarteriai Akcija_Draugas

Atvažiuokite į UAB “Autostarteriai” servisą dviem automobiliais ir remontuokite juos pigiau. Abiejų automobilių remonto darbams suteiksime nuolaidą. Laimėsite abu su draugu. Kol remontuos jūsų automobilius galėsite šnekučiuotis su draugu poilsio zonoje – autoservisas jus vaišina kava.

Autoservise veikia nemokamas bevielis internetas, todėl verslo reikalus taip pat galėsite tvarkyti lengvai.

Važiuoklės patikra

Kasdien važiuoji pro SAULĖS MIESTĄ – užsuk trumpam į “Autostarteriai” servisą ir patikrink automobilio važiuoklę. Spėsi išgerti puodelį kavos ir turėsi dokumentą su aprašymu apie automobilio važiuoklės ryškėjančius gedimus. Čia pat galėsi sutarti dėl remonto datos ir detalių sukomplektavimo arba turėdamas patikros išvadas pasirinksi kitas remonto dirbtuves.

Kas dar naujo pas mus?

Prekyba įrankiais

Mūsų įmonėje pastatytas didžiulis įrankių reprezentacinis stendas, o jeigu kažko nerasite, tai galite panaršyti tiekėjo internetinėje parduotuvėje ir užsisakyti, o mes įrankius jums pristatysime per dvi dienas.

Geriau pažiūrėkite patys >>

Kas antras mūsų svetainės lankytojas apsilanko šiame puslapyje. Žinome, kad jums tikrai būtų verta pamatyti mūsų naują autoelektriką, kuris puikiai išmano automobilio elektrinę dalį.

Patikėkit, jam teko remontuoti išskirtinai vienetinius automobilius.

Geriau pažiūrėkite patys >>

Autoelektrikas Šiauliuose

Labiausiai mums patinka moterys, kada jos kalba apie autoservisą

Visus namų kampus bandančioms sužiūrėti moterims, diena be automobilio gali sukelti didelį stresą. Todėl jos pačios drąsiai priima sprendimą taisyti automobilį nieko nelaukdamos.

Pas mus tikrai skani kava, todėl lauksime svečiuose.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės patikra už 1 eurą, kad žmonės taupytų laiką ir žinotų ką reikia keisti

automobilių remontas

Patikrai pristatytas automobilis yra papildomai apdraustas nuo bet kokių įvykių autoservise

Parašykite mums!